VIDEO: Iraan väidab, et ründas USA sõjalaeva

Iraan väidab, et ründas USA sõjalaeval asuvat armee juhbtimiskeskust.

Iraani merevägi väidab, et sihtmärgiks võeti Omaani lahes Iraani vetesse läheneva USA sõjalaeva juhtimiskeskus.

Teheran süüdistas USA sõjaväge agressiivsetes tegudes, Hormuzi väina eeskirjade rikkumises ja Iraani kaubalaevade ahistamises.

USA pole seda veel kinnitanud.

Siin on video: