Iraan väidab, et ründas USA sõjalaeval asuvat armee juhbtimiskeskust.
Iraani merevägi väidab, et sihtmärgiks võeti Omaani lahes Iraani vetesse läheneva USA sõjalaeva juhtimiskeskus.
Teheran süüdistas USA sõjaväge agressiivsetes tegudes, Hormuzi väina eeskirjade rikkumises ja Iraani kaubalaevade ahistamises.
USA pole seda veel kinnitanud.
Siin on video:
🚨 IRAN CLAIMS IT TARGETED U.S. DESTROYER COMMAND CENTER
Iran’s navy claims it targeted the command-and-control center of a U.S. destroyer approaching Iranian waters in the Gulf of Oman.
Tehran accused the U.S. military of “aggressive acts,” violating Strait of Hormuz… https://t.co/eZEIFsIkrA pic.twitter.com/Xx0HRz0knd— Mossad Commentary (@MOSSADil) June 4, 2026

