USA välisminister: Iraani kõrgeim juht on elus ja osaleb üha enam otsuste tegemisel

Iraani kõrgeim juht Mojtaba Khamenei on elus ja osaleb üha enam otsuste tegemisel, ütles USA välisminister Marco Rubio.

Rubio ütles, et Khameneid pole olnud kuulda ega näha, aga USA-l on infot, et ta osaleb üha enam otsuste tegemisel.

Khamenei valiti kõrgeimaks juhiks pärast tema isa, endise kõrgeima juhi Ali Khamenei hukkumist USA-Iisraeli rünnakus.

Mojtaba Khamenei oli saanud rünnakus vigastada ja oli olnud koomas ning pikka aega ravil.