Iisraeli saatkond avaldas muret natsiürituse pärast Kiievi Maidanil

Iisraeli saatkond Ukrainas avaldas muret natsiürituse pärast Kiievi kesklinna Iseseisvuse väljakul (Maidanil).

Saatkond edastas järgmise sõnumi:

„21. juunil toimus Kiievis Iseseisvuse väljakul ühingu „Bratstvo” („Vennaskond”) üritus. Osalejad hüüdsid natside tervitusi ja demonstreerisid natside saluute.

Avaldame muret selle ürituse pärast, mis rüvetab miljonite natsismiohvrite mälestust. Loodame Ukraina õiguskaitseorganitelt kiiret reageeringut vastavalt Ukraina seadusandlusele.”

Siin on video toimunu kohta: