USA rahvasaadik Iraani sõja kohta: palju elusid on kaotatud, raha raisatud ja midagi pole vastu saadud

USA rahvasaadik Seth Moulton kritiseeris teravalt USA valitsuse tegevust seoses Iraani sõjaga.

„Sõdades tehakse vigu. Sõda on traagiline. Vahel tuleb kahjuks sõtta minna. Aga meie ei pidanud seda tegema. Trump ja Bibi tirisid meid sellesse. Ja nüüd on see kohutav segadus. Paljud inimesed on kaotanud oma elu. Paljud maksumaksjad on kaotanud oma raha ja me pole midagi vastu saanud,” ütles ta.