USA rahvasaadik Seth Moulton kritiseeris teravalt USA valitsuse tegevust seoses Iraani sõjaga.
„Sõdades tehakse vigu. Sõda on traagiline. Vahel tuleb kahjuks sõtta minna. Aga meie ei pidanud seda tegema. Trump ja Bibi tirisid meid sellesse. Ja nüüd on see kohutav segadus. Paljud inimesed on kaotanud oma elu. Paljud maksumaksjad on kaotanud oma raha ja me pole midagi vastu saanud,” ütles ta.
Moulton: War is tragic. Sometimes you sadly have to go to war. But we did not. Trump and Bibi dragged us into it. And now it’s a horrible mess. A lot of people have lost their lives. A lot of taxpayers have lost their money, and we’ve got nothing in return pic.twitter.com/YVle6OWSSb
— Acyn (@Acyn) May 28, 2026

