Hirmus: Soome suusataja riist külmus ära tänasel olümpia suusamaratonil, valu oli jube

„Võite arvata, mis oli jääs, kui saabusin finišisse,” ütles Soome suusataja Remi Lindholm täna laupäeval, 19. veebruaril Zhangjiakou olümpiastaadionil.

Lindholm ütles, et valu oli hirmus. Pärast võistlust lubas ta oma suguelundeid soojenduskotiga soojendada, vahendab Iltalehti.

Lindholm ütles, et pole kindel, kas on tulevikus enam viljastamisvõimeline. Ta lõpetas võistluse 28. kohal, kaotas võitjale, Venemaa esindajale Aleksandr Bolšunovile 4,2 minutiga.

Meeste suusamaratoni distantsi lühendati külma ja tugeva tuule tõttu 50 kilomeetri pealt 28,4 kilomeetri peale, aga ka see oli väga karm. Võistlusel tuli teiseks Venemaa esindaja Ivan Jakimuškin ja kolmandaks Norra esindaja Simen Hegstad Krüger. Soomlaste parimana lõpetas Perttu Hyvärinen 19. kohal.