SENSATSIOON! Soome lõi hoki poolfinaalis Venemaad ja läheb finaali!

Pärast veerandfinaalis Rootsi alistamist võitis Soome rahvuskoondis Leijonat täna hoki MMi poolfinaalis Venemaad ning läheb finaali!

Soome alistas täna Venemaa koondise seisuga 1-0. Võiduvärav löödi kolmandal mänguajal. Kaitsja Henri Jokiharju andis söödu ja meeskonna kapten Marko ‘Mörkö’ Anttila lõi värava.

-Reklaam-

Soome mängis head mängu ning suutis tekitada mitmeid värava löömise võimalusi. Venemaa mängijad olid üllatunud ning mängisid mees-mehe mängu. Soome väravavaht Kevin Lankinen suutis tõrjujad kõik pealelöögid.

Venemaa surus viimasel minutil kõvasti peale, aga Lankinen suutis tõrjuda kõik Venemaa NHL-i staaride löögid.

Finaalis tuleb Soomele vastaseks Kanada või Tšehhi. Need kaks maad mängivad omavahel täna õhtul.