Soome alistas korvpalli EMi-il Islandi 83:79

Soome korvpallimeeskond Susijengi võitis eile õhtul Helsingis kodupubliku ees EM-kohtumisel tasavägises mängus Islandit 83:79.

Islandlasi ei aidanud seekord isegi nende kuulus viikingi stiilis huu-uutamine. Kuigi soomlased olid mängus liimist lahti ja viimasel poolajal suisa kaotusseisus, õnnestus lõpuks võita. Soome parim punktimees oli taaskord Lauri Markkanen 23 punktiga. Sasu Salin viskas 17 punkti.

Soome on seni olnud EM-il väga tubli ja võitnud oma alagrupis viiest mängust neli. Soomet võitis ainult Sloveenia.

Edasi sõidavad soomlased Türki finaalmängudele. Laupäeval kohtub Soome veerandfinaalis Itaaliaga.