Soome alistas korvpalli EMi-il Islandi 83:79

Soome korvpallimeeskond Susijengi võitis eile õhtul Helsingis kodupubliku ees EM-kohtumisel tasavägises mängus Islandit 83:79.

Islandlasi ei aidanud seekord isegi nende kuulus viikingi stiilis huu-uutamine. Kuigi soomlased olid mängus liimist lahti ja viimasel poolajal suisa kaotusseisus, õnnestus lõpuks võita. Soome parim punktimees oli taaskord Lauri Markkanen 23 punktiga. Sasu Salin viskas 17 punkti.

-Reklaam-

Soome on seni olnud EM-il väga tubli ja võitnud oma alagrupis viiest mängust neli. Soomet võitis ainult Sloveenia.

Edasi sõidavad soomlased Türki finaalmängudele. Laupäeval kohtub Soome veerandfinaalis Itaaliaga.