SENSATSIOON! Soome lõi hoki poolfinaalis Venemaad ja läheb finaali!

Pärast veerandfinaalis Rootsi alistamist võitis Soome rahvuskoondis Leijonat täna hoki MMi poolfinaalis Venemaad ning läheb finaali!

Soome alistas täna Venemaa koondise seisuga 1-0. Võiduvärav löödi kolmandal mänguajal. Kaitsja Henri Jokiharju andis söödu ja meeskonna kapten Marko ‘Mörkö’ Anttila lõi värava.

Soome mängis head mängu ning suutis tekitada mitmeid värava löömise võimalusi. Venemaa mängijad olid üllatunud ning mängisid mees-mehe mängu. Soome väravavaht Kevin Lankinen suutis tõrjujad kõik pealelöögid.

Venemaa surus viimasel minutil kõvasti peale, aga Lankinen suutis tõrjuda kõik Venemaa NHL-i staaride löögid.

Finaalis tuleb Soomele vastaseks Kanada või Tšehhi. Need kaks maad mängivad omavahel täna õhtul.